Ogrodzenia Bochnia i Brzesko

Kompleksowo realizujemy zamówienia na ogrodzenia - od pomiaru, aż po montaż gotowych systemów. Ogrodzenia Państwa nieruchomości możemy wykonać wg naszego projektu lub projektu dostarczonego przez inwestora, lub projektanta. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne zaplecze techniczne pozwala nam realizować na każdej działce, w tym o nieregularnych kształtach lub na mocno pochylonym terenie. Kompleksowa współpraca z naszą firmą obejmuje m.in pomiar w terenie, projekt, ofertę z wyceną, przygotowanie terenu oraz wszystkie prace montażowe, transport, a także późniejszy serwis i ewentualną rozbudowę, jeśli jest to konieczne.

Bochnia i Brzesko - tutaj najczęściej powstają nasze ogrodzenia

Głównym obszarem naszej działalności jest miejscowość Bochnia i Brzesko. Właśnie tam w największej ilości powstają nasze systemowe ogrodzenia aluminiowe. Odbiorcami naszych usług są zarówno właściciele domów jednorodzinnych. budynków wielorodzinnych, a także spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Podsumowując, wszędzie tam, gdzie potrzebne jest solidne, ładne i trwałe ogrodzenie, nasze usługi celnie wpisują się w potrzeby i oczekiwania inwestorów. Dotyczy to zarówno technologii wykonania, jakości materiałów, jak i cen za ogrodzenia aluminiowe. Odpowiadając na coraz większe zainteresowanie ze strony klientów, systematycznie rozszerzamy obszar naszej działalności. W przypadku zainteresowania, ogrodzenia wykonujemy także w takich miastach jak Tarnów, Kraków i ich okolice.

Ogrodzenia są naszą pasją

Ogrodzenia budujemy z wykorzystaniem materiałów renomowanych producentów. Wszystkie z nich reprezentują najwyższy poziom jakości, potwierdzony rygorystycznymi testami i kontrolami.

Pracując na sprawdzonych materiałach, jesteśmy pewni solidności, jakości i niezawodności, którą gwarantujemy każdemu swojemu klientowi, niezależnie od wielkości i wartości jego zamówienia.

Jakie ogrodzenia budujemy w Bochni i Brzesku?

Wykonujemy ogrodzenia każdego typu (pełne i ażurowe), dbając o to, aby wszystkie ich elementy służyły Państwu przez długie lata, nie wymagając żadnej obsługi i konserwacji. Bezawaryjność to cecha charakterystyczna naszych realizacji, która przyciąga do nas nowych klientów. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, jakie ogrodzenie będzie najlepsze dla Waszej nieruchomości, służymy fachową radą i pomocą.

Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, możemy podpowiedzieć najlepsze rozwiązania dla konkretnego typu działki, jej kształtu, wielkości, położenia i przeznaczenia. Należy przy tym pamiętać, że rolą ogrodzenia jest nie tylko fizyczne wydzielenie działki, ale także zapewnienie mieszkańcom bezpieczeństwa i prywatności, przy równoczesnym podkreśleniu estetyki.

Z czego budowane są nasze ogrodzenia?

Niezbędnym elementem każdego ogrodzenia jest galanteria betonowa, na którą składają się murki i podmurówka. W naszym przypadku korzystamy ze sprawdzonych produktów takich firm jak Joniec i Drewbet. Jeśli chodzi o wypełnienie ogrodzenia oraz bram i furtek, jest to wysokogatunkowe aluminium malowane proszkowo. Klienci mają pełną swobodę przy wyborze układu elementów  mogą być montowane w poziomie lub pionie. Aby podkreślić wysoką estetykę ogrodzenia i wyróżnić go na tle sąsiednich domostw, możliwe jest zastosowanie paneli w różnych kolorach.

Przęsła aluminiowe

Nowoczesne stylizacje ogrodzeń dzięki zastosowaniu przęseł aluminiowych. Przęsła aluminiowe wyróżnia wysoka klasa materiału a także spory wybór kolorystyczny przęseł.

Przęsła aluminiowe

Oferta systemów ogrodzeniowych dla osób prywatnych i firm

Specjalnością naszej firmy są ogrodzenia aluminiowe, które są jednymi z najczęściej zamawianych przez klientów. Jednak poza nimi, realizujemy także ogrodzenia panelowe, kute i z cegły klinkierowej. Nie jest dla nas problemem wykonanie ogrodzenia nowoczesnego lub ogrodzenia w stylu klasycznym. Rozumiemy, że ładne i solidne ogrodzenie jest wisienką na torcie, którym jest Państwa dom i otaczający go ogród lub teren zielony.

Potwierdzona solidność naszych usług sprawia, że bardzo chętnie korzystają z nich osoby prywatne, jak również firmy oraz instytucje. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy korzystny system rozliczeń, oparty o możliwość zapłaty za ogrodzeniem przelewem z odroczonym terminem.

Kaim ogrodzenia z pasją