Ogrodzenia Panelowe

Ogrodzenia panelowe wykonujemy wyłącznie ze stali wysokiej jakości. Ogrodzenie panelowe montujemy na stabilnej betonowej podmurówce. Ogrodzenia panelowe znajdują wszechstronne zastosowanie jako ogrodzenia obiektów handlowych, parków, hali produkcyjnych, ogrodów, osiedli mieszkaniowych oraz działek i domów prywatnych.

Zalety ogrodzeń panelowych to:

  • odporność na korozję,
  • wszechstronne wykorzystanie,
  • profesjonalny montaż.

Ogrodzenia panelowe świetnie współgrają z ogrodzeniami gabionowymi jako przełamanie zwartej konstrukcji, bądź jako element gotowy do wypełnienia. Bochnia, Brzesko, Tarnów i Kraków to lokalizacje w których wykonaliśmy najwięcej ogrodzeń panelowych. Poniżej prezentujemy zdjęcia z realizacji.

Jakie panele ogrodzeniowe wybrać?

Wszystko zależy od tego co ma dla nas największe znaczenie. Jeśli jest to cena to można wybrać ogrodzenie z siatki i wykonać najprostszy i w gruncie rzeczy nieciekawy model ogrodzenia. Wybierając ogrodzenie panelowe metalowe, zapłacimy więcej jednak efekt finalny także będzie bardziej satysfakcjonujący.

Metalowe panele ogrodzeniowe są odporne na zmiany temperatury oraz działanie czynników atmosferycznych za sprawą pokrywającej je powłoki antykorozyjnej (ocynkowanie lub ocynkowanie + kolor).

Aby nasze ogrodzenie panelowe było estetyczne i w pełni funkcjonalne trzeba dopasować do niego wszystkie poszczególne elementy jak:

  • słupki,
  • bramy i bramki wejściowe,
  • kolorystykę,
  • podmurówkę lub jej brak.

Elementy ogrodzenia panelowego powinny stanowić spójną całość także z budynkiem wokół którego się znajdują. Najlepiej jest jeśli przęsła nawiązują barwą do koloru podmurówki lub dachu budynku. Obecnie najmodniejsze kolory to: czerń, szarość, brąz czy antracyt. Jeśli jednak wybierzemy jakąś barwę z poza szablonu kolorystycznego musimy pamiętać że wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Cennik ogrodzeń panelowych

Jest takie fajne powiedzenie "co tanio, to drogo" dlatego pamiętajmy że jeżeli chcemy się dłużej cieszyć naszym pięknym ogrodzeniem, nie warto na nim oszczędzać. Oczywiście jeżeli lubimy i mamy czas możemy co jakiś czas odmalowywać nasze ogrodzenie, ale to zawsze generuje dodatkowe koszty. Jeśli wybierzemy ogrodzenie z solidnych metalowych paneli na trwałej betonowej podmurówce, wówczas ogrodzenie posłuży nam przez wiele lat.

Kaim ogrodzenia z pasją