Ogrodzenia Joniec

Do budowy ogrodzeń wykorzystujemy najczęściej, gotowe elementy od sprawdzonych producentów takich jak firma Joniec, Drew-Bet. Firmy te zajmuje się produkcją elementów betonowych ogrodzeń jak:

    • ogrodzenia betonowe a konkretnie wszystkie elementy,
    • palisady ogrodzeniowe,
    • podmurówki.

Ogrodzenia z pustaka gładkiego

Ogrodzenia z pustaka gładkiego wykonujemy z elementów wyprodukowanych przez firmę Drewbet. Cały urok ogrodzenia tkwi, w jego całkowicie prostym industrialnym kształcie. Ogrodzenie budujemy na ogół z jednego typu pustaka podmurówkowego lub słupkowego. Jednak dla urozmaicenia kompozycji ogrodzenia można ze sobą połączyć.

Ogrodzenia z pustaka łupanego

Ogrodzenie tego typu jest świetnym rozwiązaniem dla niemal każdego, stylu architektonicznego. Pustak łupany to bloczki betonu o różnym kształcie i kolorze przypominające fakturą ogrodzenie z piaskowca. Słupki wykonane z pustaka łupanego można łączyć z przęsłami różnego typu od drewnianych po elementy kute oraz aluminium i stal nierdzewna.

Kształtki ogrodzeniowe

Przeznaczone dla nieszablonowych ogrodzeń, kształtki mogą tworzyć różne wzory. Ten system wybierają najchętniej nasi klienci. Współpracujemy z firmą Joniec, Drew-Bet bo ma ugruntowaną pozycję na rynku producentów elementów ogrodzeniowych i bez wahania możemy polecić ją swoim klientom.

Kaim ogrodzenia z pasją